Dorpshuis Zeeland
  • Home
  • Nieuws
  • Gebruikers
    • Bibliotheek
    • Sport
      • Badmintonvereniging BC Poona
      • Damesgymclub Zeeland
      • Herengym Zeeland
      • Jeugdgymnastiekvereniging De Tuimelaars
      • Judo- en Jiu Jitsu vereniging Aait Vedan
      • Turnvereniging Sportief
      • Volleybalvereniging Detac
      • Winteravondvolleybal
      • Zaalvoetbalvereniging Uden
      • ZKV Zeelandse Korfbal Vereniging
    • Muziek en Dans
      • Gitaarclub Leyenda
      • Quickly Dancers
      • JL Dance 4 fun
      • Zangvereniging De Loreley
    • Vrije tijd
      • ’t Trefpunt
      • Bridgeclub Zeeland
      • Creatief Centrum ’t Werkhuis
      • Objectief Zeeland
      • Schildersclub d’n Zolder
      • Vogelvereniging Kleur en Zang
      • Zorgcoöperatie Zeeland
    • Overig
      • EHBO-vereniging Zeeland
      • KBO Zeeland
  • Ruimtes
    • Beneden
      • Evenementenzaal 1
      • Evenementenzaal 2
      • Podium
      • Ontmoetingsruimte
      • Sporthal
    • Boven
      • Creatief 1
      • Creatief 2
      • De skybox
      • De zolder
      • Vergaderruimte
  • Agenda
  • Contact
  • Over ons
    • Bestuur
  • Menu Menu

Enthousiast over tweede ronde bijeenkomsten!

Voor de bijeenkomsten op dinsdag 26 en woensdag 27 juni werden alle gebruikers van het nieuwe dorpshuis opnieuw uitgenodigd. En wat een ontzettend waardevolle bijeenkomsten hebben er weer plaatsgevonden. Het enthousiasme blijft groeien!

Het doel die avonden

Als doel van de avond namen we het bespreken van het proces, de stand van zaken en de inzichten. Zo werden de bijeenkomsten geopend met een terugblik op de afgelopen maanden. Er werd terug gekeken op de bijeenkomsten van 8, 9 en 15 mei. Daarom bekeken we gezamelijk het samenvattende filmpje van Landerd TV: Kijk mee

Deze eerste bijeenkomsten zorgden voor mooie inzichten, maar ook voor vragen. De conclusie is in ieder geval dat de ruimtes van het dorpshuis multifunctioneel moeten worden gebruikt.

Hoe we verder gaan werken

Na een korte terugblik zijn we ons weer gaan focussen op de toekomst. We bespraken de planning van 2018 en keken alvast vooruit naar 2021, want dat is wanneer de opening gepland staat!

Om vlot vooruitgang te kunnen boeken is er een goede, nieuwe organisatie nodig. Daarom is er een organisatiestructuur in de vorm van een stichting vastgesteld. Deze stichting zal bestaan uit een voorzitter, secretaris, penningmeester en 2 bestuursleden.

Voor een effectieve samenwerking zijn er ook drie werkgroepen ingericht die ieder een eigen focus krijgen binnen de nieuwe organisatie. Deze werkgroepen zijn ingedeeld in programmering, gebouw en communicatie.

  • Programmering: voor de optimale programmering en samenwerking
  • Gebouw: voor het samenstellen van het programma van eisen
  • Communicatie: voor het verbinden en enthousiasmeren van alle zeelanders

Een voorbeeld hoe een weekrooster er uit kan komen te zien. Laten we de witte plekken ook zo efficiënt mogelijk gaan benutten!

Nieuwe inzichten

In de eerdere bijeenkomsten werd de invulling van het dorpshuis, de indeling van de ruimtes en de invulling van de weekkalender. Het nieuwe dorpshuis krijgt een bruisende sfeer met een combinatie van moderniteit, ruimtelijkheid, gezelligheid en kleur. Het dorpshuis is een plek, die toegankelijk en uitnodigend is voor iedereen. Daarom zijn authenticiteit en onderlinge verbinding kenmerken waar veel waarde aan gehecht wordt.

Wat past er bij Zeeland?

Wij zijn natuurlijk trots op ons dorp en het dorpshuis mag dan ook een weerspiegeling zijn van onze woonplaats. Het karakter van Zeeland met zijn prachtige eenvoud en ouderwets gezelligheid aan de keukentafel, dat is wat de uitstraling van het dorpshuis wordt.

In combinatie met veel openheid en lichtinval om het gebouw uitnodigend te maken.
Het Dorpshuis heeft een status voor het dorp, maar ook in het dorp. Daarom moet het dorpshuis een gebouw worden wat zich duidelijk onderscheidt van de andere gebouwen in het centrum van Zeeland.

Voor een goede bereikbaarheid zal het dorpshuis met sporthal centraal komen te liggen in het hart van het dorp, daar waar veel mensen zijn.
Door de combinatie met een nieuwe sporthal zullen er ook andere activiteiten georganiseerd kunnen worden naast het belangrijke sporten. Daarnaast wordt ook goed gekeken hoe er naast het dorpshuis met sporthal ook buitenactiviteiten georganiseerd kunnen worden, naast het belangrijke sporten.

De tweede ronde aan bijeenkomsten heeft nuttige gesprekstof opgeleverd. We hechten dan ook veel waarde aan jullie feedback.
Via deze weg willen we iedereen nogmaals bedanken voor jullie aanwezigheid.
Wij kijken nu al uit naar de bijeenkomsten die in september zullen plaatsvinden. De data zijn dinsdag 25 en woensdag 26 september de tijd en lokatie hoort u nog van ons.

Jullie input is van groot belang om het optimale dorpshuis van Zeeland te kunnen realiseren van, voor en door Zeelanders!

Wij wensen iedereen een hele fijne, zonnige vakantie toe.

Recente berichten

  • 40e Zeelandse Onderlinge Café Biljart Toernooi
  • Vereniging in de spotlight: Volleybalclub Detac
  • AHOZ Zaalvoetbaltournooi in het nieuwe dorpshuis
  • Het nieuwe Dorpshuis van Zeeland al volop in beweging
  • Nieuwsbrief Dorpshuis

Neem contact met ons op

Vragen over het dorpshuis? Mail ons: info@dorpshuiszeeland.nl

Laatste nieuws

  • Opening bibliotheek24 oktober 2022 - 21:58

    Vandaag was de eerste dag dat de bibliotheek open was in ons nieuwe dorpshuis. In de 2 weken sluiting heeft de verhuizing plaatsgevonden en is er super hard gewerkt om de bibliotheek vandaag weer te openen. Deels vertrouwd op de oude plek, maar toch ook alles nieuw. Bibliotheek-medewerkster Nathasja Verhallen: de verhuizing is heel goed […]

© Copyright - Dorpshuis Zeeland | Kwaaijongens & van Gerwen Reclame
  • Privacy statement
Scroll naar bovenzijde